• DOTACE A FINANCOVÁNÍ

    DOTACE A FINANCOVÁNÍ

  • 1

trojuhbily-down


AKTUALITY A KOMENTÁŘE
Váš prostor, naše řešení

NOVÉ TECHNOLOGIE, DIGITALIZACE PROCESŮ - PRŮMYSL 4.0
20|08|2019

Současným trendem je digitalizace, a s ní související automatizace a změny na trhu práce, které vyžadují zavádění nových autonomních technologií do výroby. Nejedná se však pouze o výrobní technologie (stroje a zařízení), ale především o systémová řešení vedoucí k optimalizaci a zefektivnění celého procesu výroby (robotizace, automatizace, digitalizace) dle konceptu Průmysl 4.0.

Tyto technologie se stále více prosazují a kdo chce být konkurenceschopný, musí s tímto trendem držet krok, a do digitalizace investovat. Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) podporuje podnikatele v této problematice v mnoha směrech, např. zpracování plánů digitalizace podniku, odborné posouzení potenciálu inovativnosti výrobků, pořízení nových výrobních a nevýrobních technologií, uvedení nových nebo inovovaných výrobků na trh.

Vaše záměry nemusí být financovány pouze dotacemi, návratnost investic bývá často velmi rychlá i z financování vlastních zdrojů nebo např. úvěry ČMZRB.

V oblasti implementace Průmyslu 4.0 do výrobních či zpracovatelských podniků spolupracujeme s experty na inovace a digitalizaci.

Neváhejte nás kontaktovat pro domluvení konzultace nebo podrobnější informace.

czechia moravia-logo-zelene 100

Položit otázku
1000 znaků vlevo
Přidat soubory

Captcha code Refresh Image